Werkgroep



Ludo Vandevoordt Borgloon 0475632351
Rina Gielen Peer 0473845691
Magda Soors Niel-bij-As 0472904355
Jan Deckers Oudsbergen 0474582519
Colette Fransis Sint-Truiden 0479407518
Rita Bos Houthalen 011523900
Annita Geypen Mol 0497780023
Lizy Soons Lanaken 0495844973
Marita Beckers Genk 0475244881
Pierre Moesen Riemst 0472451037
Hilde Martens Hasselt 0479694999
Daniel Bernier Koersel 0474749141
Jaak Vaesen Hamont-Achel 0495570681

website info

© 2005-2019 WW-NIEZO (wwniezo@gmail.com). WW-Niezo is een Vereniging van Weduwen en Weduwnaars in Limburg. Ontwerp website ontleend aan Andreas Viklund.